9Adet 6x9cm Cerceveli Magnet Sadece 159TL 9Adet 6x9cm Cerceveli Magnet Sadece 159TL 9Adet 6x9cm Cerceveli Magnet Sadece 159TL 9Adet 6x9cm Cerceveli Magnet Sadece 159TL

Hakkımızda

2014 yılında, "Mutlu Müşteri, Kaliteli Ürün" ilkesiyle yola çıkan Neva'nın Sepeti, son dokuz yılda Türkiye'nin her köşesine kaliteli ürünler ulaştırmanın gururunu yaşamıştır. Müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler, bizi daha da geliştirmek için sürekli bir motivasyon kaynağı olmuştur. 2018'de, hizmet portföyümüze çok sayıda ürün ekleyerek daha fazla müşteriye ulaşma fırsatı yakaladık.

Neva'nın Sepeti olarak başladığımız bu yolculukta, deneyimli ve hedef odaklı ekibimizle siparişleri doğru ve en hızlı şekilde müşterilerimize ulaştırmayı amaçladık. Magnetler konusunda derinlemesine bir bilgi ve tecrübe birikimi ile, sadece satış yapan değil, aynı zamanda trendleri belirleyen bir firma olmayı başardık.

Şimdi ise Renklimagnet.com olarak yolculuğumuza devam ediyoruz. Kişiye özel, renkli ve özel tasarım magnet çeşitlerimizle, sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet sunmayı kendimize misyon edindik. Yaratıcılığınıza uygun, sizin için özel olarak tasarlanmış magnetlerimizle hayatınıza renk katmak için sabırsızlanıyoruz.

Her bir ürünümüz, kalite, orijinallik ve sizin memnuniyetiniz için tasarlanmıştır. Renklimagnet.com olarak, her müşterimizi aynı özen ve dikkatle karşılayarak, beklentilerinizi aşmayı hedefliyoruz. Bizimle birlikte hayatınıza biraz daha renk katmaya hazır mısınız?

Firma Ünvanı:  Nevanın Sepeti
Adres:  Cumhuriyet Mahallesi Sivas Caddasi No:30/2 Suşehri Sivas
Eposta:  [email protected]
Tel: 0530 073 0272
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...