9Adet 6x9cm Cerceveli Magnet Sadece 159TL 9Adet 6x9cm Cerceveli Magnet Sadece 159TL 9Adet 6x9cm Cerceveli Magnet Sadece 159TL 9Adet 6x9cm Cerceveli Magnet Sadece 159TL
Destek Merkezi
Yardım almak istediğiniz konuyu arayabilir veya ekibimizden yardım alabilirsiniz.
Evet tabii ki. www.renklimagnet.com/siparislerim sayfasında "Kargom Nerede" linkine tıklayarak detaylara ulaşabilirsin. Siparişini, standart bir teslimatta 2-3 iş gününde adresine ulaştırıyoruz.
Siparişlerin 2-3 iş günü içinde teslim edilir. (Bazı bölgelerin teslimat şartları farklılık gösterebiliyor. Detaylı bilgi için Kargom Nerede linkine tıkladıktan sonra çıkan ekrandaki kargo şuben ile iletişime geçebilirsin.
renklimagnet.com’dan yaptığın tüm alışverişlerde, Türkiye'nin her yerine adrese teslim kargo 600tl üzeri ücretsiz
Yurt içi gönderiler için; Aras Kargo ile çalışıyoruz
Kargo ücretine ek olarak 14,90 TL tutarında kargo firmalarının aldığı kapıda ödeme hizmet bedeli eklenir.
Siparişini en fazla 3 iş günü sonrasında kargoya teslim ediyoruz. Tabii genelde daha erken oluyor. :)
Öncelikle siparişinin durumunu görmek için www.renklimagnet.com/siparislerim sayfasında Kargom Nerede linkine tıklamalısın. Çünkü kargo adrese gitmiş ve alıcıya ulaşamamış olabilir. Bu durumda siparişin, ilgili kargo şubesinde bekliyordur. :) Bu bekleme süresinin en fazla 3 gün olduğunu lütfen unutma. Tüm bu aşamaları kontrol ettikten sonra, siparişinden hala haber alamıyorsan, bizimle 0530 073 0272 whatsapp hattımıza mesaj atabilirsin.
Ürünlerimiz özel kutularında gönderiliyor. Taşıma esnasında yaşanması mümkün her türlü sorun nedeniyle, ürünü teslim alırken gerekli kontrolleri yapmanı önemle rica ediyoruz. Kargo paketinde veya üründe fark edilir şekilde hasar, darbe, kırık söz konusu ise kargo görevlisine hasar tespit tutanağı düzenletebilirsin.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...