9Adet 6x9cm Cerceveli Magnet Sadece 159TL 9Adet 6x9cm Cerceveli Magnet Sadece 159TL 9Adet 6x9cm Cerceveli Magnet Sadece 159TL 9Adet 6x9cm Cerceveli Magnet Sadece 159TL
Destek Merkezi
Yardım almak istediğiniz konuyu arayabilir veya ekibimizden yardım alabilirsiniz.
Fotoğraflarının çözünürlüğü 500x500 pikselden büyük olmalı. Ayrıca fotoğraflarda bulunan filtreler, karanlık ortam gibi etkenler fotoğraftaki net görüntüyü büyük oranda etkileyebiliyor. Ekranlarda fotoğrafların olduğundan daha parlak ve renkli göründüğünü de hesaba katarsak, en güzel sonuç için daha canlı, filtresiz ve karanlık ortamda çekilmemiş fotoğraflar seçmeni tavsiye ediyoruz.
Hatalı olduğunu düşündüğün ürünlerin fotoğraflarını bize sipariş numarası ile birlikte 0530 0730272 whatsapp üzerinden gönderebilirsin. Detaylı incelemeden sonra bizim hatamız olan ürünü mutlaka senin için telafi edeceğiz. :)
Renklimagnet, Nevaninsepeti bünyesinde kişiselleştirilmiş hediye platformudur. 10 yıl önce Magnet yaparak başlamış ve bugün bünyesinde birçok farklı ürün barındıran bir platform haline gelmiştir. Tüm ürünlerini el işçiliği ile hazırlayan renklimagnet, satışa sunduğu ürünlerin detaylarını tek tek incelendikten sonra kutularda kullanıcılarına ulaştırıyor. Renklimagnet 1. kalite malzemelerle, son teknoloji cihazları kullanarak üretimi gerçekleştirilen ürünler tasarlıyor. Bütün ürünlerinde en kaliteli malzemeleri kullanmayı ilke edinerek, fotoğraflı ürünlerini yüksek çözünürlüklü, geniş formatlı makinelerde, orijinal mürekkepler ve 1. sınıf premium baskı kağıtları ile hazırlıyor. Tüm kategorilerdeki ürünleri kendi bünyesinde üretiyor.
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Aydınlatma Metnimize buradan ulaşabilirsin.
Renklimagnet’te aktif olarak kullanmadığın veya kapatmak istediğin bir hesabın varsa üyelik iptali için 0530 0730272 whatsapp hattından bizimle iletişime geçebilirsin.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...